TR

Translate:


ek iş arayan bayanlar

Evde İş İmkanları

Evden Sohbet Ederek Para Kazanma

Evden sohbet ederek para kazanma yani bildiğimiz anlamıyla chat yapmak haftalık 500-600 TL kazanabileceğiniz bir ek iş biçimi. Genel olarak öğrencilerin veya bekar bayanların çalıştığı bu ek gelir fırsatında tek yapmanız gereken çalışacağınız site üzerinden size bağlanacak olan kişi ile konuşup dertleşmeniz olacaktır. Oturduğunuz yerden, tanımadığınız bir kişiyle yapacağınız görüşmeler sizlerin ev ekonominize yardımcı olacaktır.

KONUŞMALARI YASAKLAYABİLİRSİNİZ

Evden sohbet ederek para kazanma denilince ilk olarak aklınıza müstehcen konuşmalar gelmiş olabilir. Aslında işin mantığı karşınızdaki kişiyle sohbet etmek. Karşınızdaki kişi bu sohbeti farklı bir yerlere çekmeye çalışırsa, konuşmayı sonlandırarak kendinizi de koruma altına alabilirsiniz. İsterseniz konuşmayı sonlandırmadan devam edebilir, sonuç olarak kazanacağınız para yaptığınız sohbet saati üzerinden hesaplanmaktadır.

KİŞİSEL BİLGİLER GİZLİ

Evden sohbet ederek para kazanma işi veren firmalar veya sohbet siteleri, kendi çalışanlarının güvenliğini sağlıyorlar. Bu sitelere takma isimlerle katılabildiğiniz gibi, herhangi bir iletişim bilgisi yer almamaktadır. Sizler için iyi bir ek gelir yöntemi değil ise hemen sistemden ayrılabiliyorsunuz. Siz herhangi bir bilgi vermediğiniz sürece, karşıdaki kişiler sizlerle ilgili hiç bir şeyi öğrenemeyeceklerdir.


HAFTALIK ÖDEME

Evden sohbet ederek para kazanma çalışmalarında haftalık ödeme alırsınız. Yapacağınız görüşmelerin süresi hesaplanır ve bu süre üzerinden haftalık ücret belirlenerek ödemeniz gerçekleştirilir. Haftalık 500-700 TL civarı arasında bir ek gelir yani aylık 2000 TL’ye yakın bir kazanç elde edebilirsiniz. Firmalar bu yüksek ücretleri çok fazla çalışan bulamamalarından dolayı vermektedirler. Sizlerde bu çalışma ile ek gelir elde etmek istiyorsanız, firmaların sizlere iletişime geçmesi için yorum kısmına mail adresinizi yazabilirsiniz. Merak etmeyin yorum yazarken bırakacağınız mailler iş veren firma harici kimse tarafından görülemez. Ayrıca yorum alanından  iletişime geçerek firma bilgilerini isteyebilirsiniz.

Evden sohbet ederek para kazanma hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

İstanbul konumundaki ek iş arayan bayanlar 

Ankara konumundaki ek iş arayan bayanlar 

İzmir konumundaki ek iş arayan bayanlar

bayan arkadaş ariyorum

Bize Ulaşın

Bize mesaj atın!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet Operatörü

Türkiye

05377489198

Çalışma Saatleri

Bugün

Kapalı