TR

Translate:


Görüntülü Sohbet Chat Model Başvuru İstanbul konumundaki Model Başvuru

Görüntülü Sohbet Chat Model Başvuru

Görüntülü sohbet sitemize model aranmaktadır.

İstanbul konumundaki Model Başvuru 

Ankara konumundaki Model Başvuru 

İzmir konumundaki Model Başvuru

Görüntülü sohbet sitemize model aranmaktadır.

Sitemiz sektördeki büyük sitelere rekabet boyutunda oldukça hızlı giriş yapan ve şu ana kadar 350 tane modeli olup bu modellerine düzenli ödemelerini yapan bir web sitesidir. Görüntülü Sohbet Modeli aramaktayız. bunun bir diğer adı günümüzde sohbet operatörü olarak adlandırılmaktadır.

Sizde evde bilgisayar başında oturarak ev konforun paranızı kazanmak istermisiniz?

Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz demektir!

Sitemize görüntülü sohbet modelleri aramaktayız. sitemizde sürekli üye akışı olmakta ve modeller sitede boş bir şekilde beklemekten ziyade sürekli gelen üyelerle vakit geçirmektesiniz zamanla üyeler sizden özel istek talebi istiyor ve haftalık 400 tl ile 1.000 tl arası rahat kazanan modellerimiz var.. tabi bu sizin sitede geçirdiğiniz zaman ile alakalı olabilen bir durum..

Hemen iletişim için

Skype: ekgelir2015@outlook.com Adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz..

Bizimle çalışabilmeniz için SKYPE veya WHATSAPP kullanıyor olmanız zorunludur Başvuruları skype üzerinden yapmanız gerekmektedir


Görüntülü Sohbet Chat Model Başvuru

Hemen web kamerası modeli olun

Deneyimli veya deneyimsiz, ev hanımları ve öğrenciler, tam size göre ideal ve kazançlı bir faaliyetimiz var!

Web kamerası aracılığıyla internet üzerinden canlı sohbet operatörlüğü son derece karlı ve canlı görüntülü sohbet operatörüğü piyasasında evinden para kazanmak isteyen bütün bayanları, erkekleri, çiftleri, olgun kadınları, davet ediyoruz. 

Bugün web kamerası modeli olun!


 • Çok kolay:  
  • 18 yaşın üstündeyseniz, internet erişimi ve kamerası olan bir bilgisayara sahipseniz, sadece birkaç dakika içinde sohbetoperatorubayanlar.net için web kamerası modeli olabilirsiniz! Yukarıda ki linkten model başvurusu yapmanız yeterli.
  • Sadece birkaç dakika içinde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bize gerekli olan, kendinizle ilgili bazı temel bilgileri girmeniz gerekli ve bunu online yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra hemen çalışmaya başlayabilirsiniz!
  • Sohbetoperatorubayanlar.net herhangi bir kurulum ücreti talep etmez ve ayrıca bir yazılım kullanmak gerekmemektedir. İhtiyacınız olan tek şey ücretsiz olan Adobe flash uygulamasıdır.
 • Kontrol sizde.  
  • Sohbetoperatorubayanlar.net‘da kameranızın karşısında ne yapacağınıza ve ne kadar ileri gideceğinize siz karar verirsiniz. Ne kullanıcılarımız ne de Sohbetoperatorubayanlar.net size istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz. Uymanız gereken tek şey online süresince gösterilecek doğru davranışlarla ilgili şartlarımızdır.
  • Sohbetoperatorubayanlar.net‘da izleyicilerden istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz! Diğer kameralı sitelerin çoğundan farklı olarak, hedeflerinizi siz koyup, web kameranız önünde yapmaya hazır olduğunuz her neyse hediyenizi siz belirlersiniz.
  • Sohbetoperatorubayanlar.net‘da istediğiniz zaman çalışırsınız. Gerçekten de işinizin patronu sizsiniz! Bu tam zamanlı bir iş veya gündüz işine ek olarak para kazanmanız için mükemmel bir iş olabilir. Üstelik evinizin rahat ortamında çalışabilirsiniz!

Size gereken tek şey; 

Bilgisayar İnternet Web Kamera       

Görüntülü Sohbet Chat Model Başvuru

Bayan model aranıyor

BAYANLAR EVDEN İNTERNETTEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR İŞ FIRSATI

SİTEMİZDE ÇALIŞARAK HAFTADA 500-1000TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞIP KOLAY PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ?

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde çalışma hayatı içinde olanların ve ev hanımlarının geçinebilmeleri için ek bir gelire ihtiyaçları vardır. Zamanınızı esir almayacak Teknik bilgi ve deneyim gerektirmeyen Anında kazanmaya başlayabileceğiniz İş fırsatı sunuyoruz

tam zamanlı ya da parttime olarak istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz..

Ödemelerinizi haftalık her pazartesi düzenli olarak alabiliyorsunuz.

Evde, çayınızı yudumlarken, üstelik ev işlerinizi veya ailenizi ihmal etmedende para kazanabilirsiniz. Para sahibi olmak bir şans değil. Az Para Kazanmak Kader Değil” ve “Çok Para Kazanan Kadınların Sırlarını öğrenmek oturduğunuz yerden paranın size doğru akmasını Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız Sizi sohbet sitemize davet ediyoruz Gizlilik bizim için önemlidir..

Zaman kaybetmeden aramıza katılın sizde kazanın.

Bizim ile skype veya eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz